Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Miasta i Gminy Mrozy : www.mrozy.pl

Kolorowy pasek

Wykaz osób prawnych i fizycznych którym udzielono pomocy publicznej w 2008 roku tytułem zwrotu podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej.

  1.  Bajszczak Elżbieta               
  2.  Bajszczak Halina Janina       
  3.  Baranek Elżbieta                  
  4.  Bińka Katarzyna                   
  5.  Błaszczak Dariusz                
  6.  Borowy Mirosław                 
  7.  Borowy Zdzisław                 
  8.  Brandota Stanisław Wiesław   
  9.  Bredek Grzegorz                 
  10.  Bulik Romuald                     
  11.  Cegiełka Barbara               
  12.  Cegiełka Halina                  
  13.  Cegiełka Zofia                     
  14.  Chlebiecki Jerzy                  
  15.  Chrościcka Magdalena        
  16.  Chryptowicz Wiesław         
  17.  Cyranka Marzena               
  18.  Czupryna Wiesław             
  19.  Dąbrowska Justyna            
  20.  Domański Łukasz                
  21.  Drzazga Łukasz                  
  22.  Drzazga Zdzisław               
  23.  Dziak Roman                       
  24.  Dziugieł Kazimierz               
  25.  Dziugieł Małgorzata             
  26.  Fijołek Henryk                     
  27.  Gałązka Bogdan                             
  28.  Gałązka Jan                         
  29.  Gałązka Rafał                       
  30.  Gałązka Ryszard                                      
  31.  Gałązka Stanisława             
  32.  Gałązka Urszula Barbara     
  33.  Gałązka Zofia Barbara         
  34.  Gliwiński Andrzej                 
  35.  Grasiak Bogusława              
  36.  Grudzińska Henryka             
  37.  Grzęda Stanisław                 
  38.  Jachna Witold                       
  39.  Jaglak Bogdan                      
  40.  Jedlińska Cecylia                               
  41.  Juszczak Jan Jakub              
  42.  Kaca Andrzej                        
  43.  Kalinowski Stanisław           
  44.  Karpińska Barbara                                                
  45.  Karpiński Bogdan                 
  46.  Karpiński Jerzy                     
  47.  Karpiński Kazimierz                      
  48.  Kąca Eugeniusz                   
  49.  Kąca Radosław                    
  50.  Kąca Zygmunt                       
  51.  Kielak Bożena                      
  52.  Kieliszczyk Zenon                
  53.  Kiełczykowski Jacek             
  54.  Kłos Sławomir                      
  55.  Knor Andrzej                        
  56.  Konca Marianna Sabina        
  57.  Konca Przemysław Sławomir
  58.  Kowalczyk Barbara              
  59.  Kowalczyk Jan                     
  60.  Kowalczyk Janusz                
  61.  Kowalczyk Marianna            
  62.  Kowalczyk Paweł                 
  63.  Kowalczyk Paweł                 
  64.  Kowalczyk Piotr                   
  65.  Kowalczyk Stanisław Wiesław 
  66.  Kowalczyk Waldemar          
  67.  Kowalczyk Zenobia                      
  68.  Kowalczyk Zofia                  
  69.  Kowalczyk Zygmunt            
  70.  Krążała Anna                      
  71.  Krążała Włodzimierz           
  72.  Księżopolska Dorota           
  73.  Kublik Zdzisław                   
  74.  Kulesza Kazimierz               
  75.  Kulesza Krystyna                
  76.  Kurek Zofia                         
  77.  Lech Maria                          
  78.  Lubelski Jan Dariusz           
  79.  Lubowicki Andrzej                
  80.  Malesa Bożena                   
  81.  Malesa Robert Tadeusz      
  82.  Malka Renata                     
  83.  Michalczyk Andrzej             
  84.  Michalski Jan                      
  85.  Michalski Stanisław            
  86.  Mieszczanek Marzena        
  87.  Miszczak Krzysztof            
  88.  Miszczyk Robert                
  89.  Mularczyk Piotr                  
  90.  Multan Jacek                     
  91.  Muracka Urszula               
  92.  Muracki Andrzej                
  93.  Muracki Andrzej                
  94.  Muracki Andrzej                
  95.  Muracki Bogusław            
  96.  Muracki Kazimierz            
  97.  Muracki Mirosław Krzysztof  
  98.  Nakonieczny Mariusz           
  99.  Niedek Sławomir                  
  100.  Olczak Adam                         
  101.  Olko Sławomir Stefan          
  102.  Olszewski Mieczysław         
  103.  Osińska Zofia                      
  104.  Ośko Tadeusz                     
  105.  Parobcza Jadwiga               
  106.  Parobczy Jacek                      
  107.  Parobczy Jerzy                      
  108.  Parobczy Piotr                       
  109.  Parobczy Radosław              
  110.  Parobczy Sylwester              
  111.  Patoleta Marzena                 
  112.  Pawlak Stanisław                 
  113.  Pazdyga Andrzej                  
  114.  Pieniek Ryszard                    
  115.  Pietrzak Zdzisław                 
  116.  Pietrzyk Waldemar               
  117.  Piotrak Jadwiga                    
  118.  Piotrak Zbigniew                  
  119.  Płatek Krzysztof                   
  120.  Podobas Robert                   
  121.  Podstawka Marcin                
  122.  Podstawka Mirosław Antoni            
  123.  Podstawka Paweł                  
  124.  Podstawka Piotr                    
  125.  Podstawka Rafał                   
  126.  Podstawka Zbigniew             
  127.  Powałka Janusz                     
  128.  Reda Szymon                        
  129.  Rek Jacek                              
  130.  Rokita Ryszard Tadeusz       
  131.  Rolf Eugeniusz                     
  132.  Rolf Krzysztof                      
  133.  Rowicki Marek                     
  134.  Rudnik Joanna                    
  135.  Rutka Mieczysław               
  136.  Rutka Piotr                         
  137.  Rutkowki Tadeusz              
  138.  Rybak Wiesław Stanisław   
  139.  Rześkiewicz Jan                  
  140.  Sabak Sławomir                  
  141.  Sadowski Henryk                
  142.  Sadowski Mariusz               
  143.  Sekular Henryk Walenty     
  144.  Sekular Jan                         
  145.  Sekular Marek                      
  146.  Sekular Zdzisław                  
  147.  Serafin Grzegorz Władysław
  148.  Serwatka Marek                   
  149.  Sęktas Jan                            
  150.  Sęktas Janusz                        
  151.  Sęktas Jerzy                          
  152.  Sęktas Jerzy                          
  153.  Sęktas Marek                          
  154.  Sęktas Mirosław                    
  155.  Sęktas Romulad                    
  156.  Sęktas Wiesława                  
  157.  Sobkowicz Jadwiga              
  158.  Sobkowicz Jan                      
  159.  Sobkowicz Sławomir             
  160.  Soćko Jadwiga Marianna      
  161.  Stachowicz Krzysztof           
  162.  Stachowicz Mirosław            
  163.  Stachowicz Tadeusz             
  164.  Standziak Marian Stanisław 
  165.  Szaniawski Mirosław Krzysztof      
  166.  Szczepańska Bożena              
  167.  Szuba Agnieszka                   
  168.  Szydłowska Barbara             
  169.  Szydłowski Jan                     
  170.  Szydłowski Mieczysław       
  171.  Szydłowski Tomasz             
  172.  Szydłowski Tomasz             
  173.  Świątek Adam Andrzej        
  174.  Świątek Jan                         
  175.  Tkaczyk Henryk Stanisław    
  176.  Tkaczyk Jarosław                 
  177.  Tkaczyk Wiesława Eugenia   
  178.  Todorski Tadeusz Jan           
  179.  Tomczak Dariusz                   
  180.  Wagrodzka Krystyna            
  181.  Walczewski Józef                  
  182.  Wasiński Grzegorz                
  183.  Wąsowski Wojciech              
  184.  Wierzbicki Mariusz Piotr       
  185.   Włodarczyk Ryszard Ambroży  
  186.  Włodarek Agnieszka              
  187.  Wójcik Adam                         
  188.  Wójcik Stanisław                  
  189.  Wróbel Bożena                     
  190.  Wróblewski Jan                     
  191.  Wróblewski Mirosław           
  192.  Wysocki Sławomir                
  193.  Zawadzki Marek                   
  194.  Zawadzki Marek Konstanty 
  195.  Zembrzuski Marek Józef      
  196.  Zwierz Kazimiera                 
  197.  Żarska Krystyna                  
  198.  Żmudzin Ewa                       
  199.  Żmudzin Grzegorz                
  200.  Żmudzin Grzegorz                
  201.  Żmudzin Sławomir               
  202.  Żmudzin Stanisław               
  203.  Żydak Krystyna                   
  204.  Żydkiewicz Bogdan              
  205.  Żydkiewicz Krzysztof          
  206.  Żyła Tadeusz                      
  207.  Żyśkiewicz Leszek              
  208.  Żytkowicz Adrian                

Metadane

Źródło informacji:Mariusz Martyniak
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Mariusz Martyniak
Data wprowadzenia:2009-05-23 09:58:47
Opublikował:Mariusz Martyniak
Data publikacji:2009-05-23 10:05:59
Ostatnia zmiana:2009-06-05 09:32:00
Ilość wyświetleń:6682

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij